0000000000 Зелена лавка

Янтарна кислота, 80 таб. Природний антиоксидант для молодості клітин.

40 грн

Склад: Янтарна кислота — 0,15 г; аскорбінова кислота (вітамін С) — 0,01 г. Допоміжні речовини: крохмаль, лактоза (сорбіт), стеарат кальцію.

 

Біологічно активна добавка Янтарна кислота — це природна речовина, яка присутня в організмі, і виробляється ним. Вона є універсальним проміжним метаболітом, який утворюється під час взаємодії вуглеводів, білків і жирів в рослинних і тваринних клітинах.

В основі дії бурштинової кислоти та її сполук лежить модифікуючий вплив на процеси тканинного метаболізму — клітинне дихання, іонний транспорт, синтез білків. При цьому амплітуда і спрямованість модифікацій залежать від початкового функціонального стану тканин, а її кінцевий результат виражається в оптимізації параметрів їх функціонування.

Ця органічна кислота — універсальний учасник енергетичного і пластичного обміну клітини. Бере участь в синтезі інших органічних кислот і амінокислот, азотистих основ і пігментів, а також, в одній з форм фотосинтезу. Як компонент біологічно активних добавок бурштинова кислота приваблива своєю унікальною роллю в енергетичному обміні клітин.

 

Показання:

-При мастопаіі, кістах, міомах, багато інших пухлинах, зокрема злоякісних, а також зобі, пов’язаного з гальмуванням патологічного клітинного ділення, завдяки Бурштинової кислоти пухлина перетворюється просто в скупчення відмерлих клітин і поступово розсмоктується.

-При порушеннях функцій суглобів Бурштинова кислота відновлює місцевий кровообіг, завдяки чому виводяться солі. Крім того, вона гальмує запальні процеси.

-При варикозному розширенні вен: зняття запалення, відновлення роботи венозних клапанів, нормалізація кровонаповнення вен і відтік крові з них в результаті вени «спадають» і варикоз припиняється.

-Протизапальну дію Бурштинової кислоти спостерігається при бронхітах, астмі, тонзилітів, а також при пієлонефриті, гепатоз і навіть цирозі печінки. Крім того, Янтарна кислота допомагає при жовчо і сечокам’яній хворобах, посилюючи видалення солей, розбиваючи камені і сприяючи дренажу печінки.

-Може використовуватися в якості допоміжного засобу до дієтичного харчування при серцево-судинних захворюваннях, порушенні мозкового кровообігу, для посилення секреції шлункового соку, як протиотруту при отруєннях миш’яком, свинцем, ртуттю, а також алкоголем.

-Янтарна кислота — це дієтичний продукт для живої клітини, отруєної алкоголем.

-Людям, які займаються спортом, Янтарна кислота допомагає швидше і легше пристосовуватися до зростаючих фізичних навантажень, зняти больові відчуття в перетружених м’язах. Перед змаганням Янтарна кислота допомагає спортсменам мобілізувати свої сили, запобігти нервовий зрив. Після змагань не спостерігається виснаження і пригніченості, а відміна Бурштинової кислоти не знижує потенційні можливості спортсмена.

 

У поєднанні з Бурштинової кислотою Аскорбінова кислота (вітамін С) бере участь в обмінних процесах, як переносник кисню. Вітамін С стимулює процеси синтезу преколлагена, перетворюючи його в колаген. Завдяки цьому він сприяє підтримці нормальної проникності капілярів, збереженню цілісності опорних тканин (фіброзної, хрящової і кісткової).

Нешкідливість біодобавки «Бурштинова кислота», її здатність надавати позитивний ефект навіть при дуже низьких дозуваннях, а також підвищувати поживну цінність харчових речовин і посилювати дію лікарських препаратів роблять її дуже цінною харчовою добавкою, яка сприяє нормалізації стану організму, саморегуляції його функцій, прискоренню одужання і підтримки оптимального режиму функціонування в живій системі.

 

Спосіб застосування: Приймати по 1 таблетці 3 рази на день за 30 хвилинах до їжі.

Тривалість застосування 4 тижні, в подальшому термін споживання узгоджувати з лікарем.

Застереження при застосуванні: Індивідуальна чутливість до компонентів.

 

Умови зберігання: Зберігати в сухому місці при температурі не більше 25 ° С, в недоступному для дітей місці місцях.

Термін придатності: 24 місяці.

Форма випуску: 80 таблеток по 0,25 г.

Не є лікарським засобом.