0000000000 Зелена лавка

Якорці — силовий потенціал. Трибулус — природна віагра.

124 грн

 

Склад: трава\плоди якорців сланких; допоміжні речовини: молочний цукор, картопляний крохмаль.

Якірці сланкі (Tribulus terrestris) здавна застосовувалися в народній медицині Індії, Китаю, Близького Сходу і завжди були популярним засобом. У клінічну практику Європи увійшли 20 років тому. Практично всі проведені дослідження останніх років підтверджують численні цілющі ефекти цієї рослини.

 

Терапевтичні властивості якорців відносяться до фармгруп метаболіка, регулюючі функції органів сечостатевої системи і репродукцію, надають гіполіпідемічну, тонізуючу, стимулюючу функцію статевих залоз.

 

Біологічно активні речовини плодів якорців, такі як стероїдний глікозид фурастінолового типу (переважає протодіосцин), флавоніди, алколоїди, дубильні речовини, аскорбінова кислота, які визначають фармакологічну особливість  препарату і проявляють виражений протисклеротичний, гіпохолестеринемічний, сечогінний, тонізуючий, протизапальний, протимікробний і протигрибковий ефекти.

 

Основний механізм дії Tribulus спрямований на підвищення вироблення тестостерону, який нагадує вплив гормону DHEA (Дегідроепіандростерон) і андростендіону. Ці гормони є сировинною базою для синтезу тестостерону в організмі, а сама рослина допомогає збільшити  кількість лютеїнізуючих гормонів, за участю яких теж виробляється тестостерон. Численні дослідження підтверджують, що Tribulus достовірно впливає на підвищення тестостерону. Випробування проведені в Канаді і США встановили збільшення лютеїнізуючого гормону в організмі чоловіка на 75%, при підвищенні рівня тестостерону на 40%.

 

Крім того, було відзначено, що зростання лютеїнізуючого гормону і тестостерону безпосередньо пов’язано з ростом м’язової маси, особливо у осіб зі зниженим метаболізмом тестостерону та іншими відхиленнями гормонального фону.

 

Цілющі властивості плодів рослини не обмежуються показниками рівня тестостерону, ще вони сприяють поліпшенню настрою мотивації, усунення депресії.

 

У спортивній практиці рекомендується використовувати препарати з якорців в перерві між курсами прийому анаболічних стероїдів, коли власний тестостерон не виробляється в достатній кількості. На відміну від стероїдів, Tribulus не замінює власний тестостерон, але будучи безпечним для здоров’я, впливає на механізми контролю його вироблення, стимулює синтез власного тестостерону і сперматогенезу.

 

Показання до застосування якорців сланких:

-Зниження потенції на фоні порушеного синтезу тестостерону;

-Зниження потенції у чоловіків на фоні ідіопатичної олігоастенотератозоосперміі (зниження кількості та якості сперматозоїдів в спермі);

-Еректильна дисфузія;

-Симптоми патологічного клімаксу у чоловіків;

-Імунологічна інфертильність;

-Оперативні втручання з приводу варикоцеле;

-Атеросклероз судин серця і головного мозку, в тому числі в поєднанні з гіпертонічною хворобою, стенокардією, гіперкоагуляція крові;

-Дисплідемія;

-Кардіосклероз з гіперпротеїнемією ΙΙ типу;

-Ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба;

-Як загальнозміцнюючий засіб після перенесених інфекційних захворювань, важких операцій;

-Набряки різного походження;

-Спортивна практика;

-Для збільшення м’язової маси;

-Клімактеричний синдром в комплексній терапії;

-В дерматології: псоріаз, мстоцітоз, ксантоми, вірусні, алергічні захворювання шкіри.

 

Спосіб застосування та дози: По 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів. При необхідності повторити.

Прийом фітопрепарату не скасовує призначення лікаря.

 

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів, вагітність, жінки в період лактації, діти до 14 років.

 

Форма випуску: 90 табл.

Строк придатності: 24 місяці.

Не є лікарським препаратом.