0000000000 Зелена лавка

Вітекс священний, 90 табл. Для корекції дисгормональних станів.

124 грн

Склад: плоди верболозу звичайного (Вітекс священного).

(Прутняк звичайний) — Авраама дерево (Vítex ágnus-cástus)

 

Ефективний засіб для корекції дисгормональних станів, як природних, так і медикаментозно-опосередкованих. Він сприяє нормалізації секреції пролактину, відновлення овуляторного менструального циклу, готують жіночий організм до зачаття. Прутняк добре зарекомендував себе в сфері клімактеричних розладів, передменструального синдрому. Клінічний досвід показав, що він достовірно знижує неприємну симптоматику ПМС (тривогу, безсоння, нервозність, зміни настрою), лікує клімактеричну масталгію.

 

Підвищена увага до плодів цієї рослини з боку медицини проявляється через її переконливі результати по нормалізації гормонального профілю та можливості впливу на зменшення жирових відкладень, за рахунок зниження вмісту лептину в сироватці крові, подібно до  впливу естрадіолу.

 

Крім того, при патологічному клімаксі Вітекс підсилює ефективність захисту від остеопорозу і проявляє виражену дію на абдомінальне ожиріння. Результати досліджень вказують на зменшення вмісту лептину сироватки-гормону, що виробляється жировими клітинами. Достовірно доведено, прояв естрогенної дії з селективною спорідненістю до естрогенових рецепторів, за рахунок якого прутняк бере участь в регуляції утворення жирової тканини і має прямі показання до його застосування при ожирінні.

 

Показання до застосування:

Рекомендується, як загальнозміцнюючий засіб, для нормалізації гормонального фону, профілактики порушень, пов’язаних з його дисбалансом, а також до раціону харчування наступних станах та захворюваннях:

 

— Мастодинія, що супроводжує масталгією;

— Порушення менструального циклу (аменорея, дисменорея);

— Безпліддя, обумовлене недостатністю жовтого тіла;

-Передменструальний синдром (ПМС) (психологічна лабільність, головний біль, мігрень, запор);

— Передменструальна напруга (нервозність, тривога, безсоння, зміни настрою);

— Для зниження лактації (гіперлактенемія);

— Кровотечі, в слідстві ПМС, мастодинії, нерегулярних менструацій;

— Дифузні форми фіброзно-кістозної мастопатії;

— Ендометріоз (в комплексній терапії);

— Абдомінальне ожиріння;

— Пубертатний період.

-Значення для організму.

 

«Авраама дерево» — так величали прутняк в античні часи. Його повсюдно застосовували в якості лікарської рослинної кошти контролюючого і регулюючого жіночу репродуктивну систему.

 

Вітекс священний — це одне з найбільш вивчених рослин, ефективність якого доведена численними дослідженнями. У його складі рослинні гормони: прогестерон, 17-альфа-гідроксіпрогестерон, андростероідлон, які достовірно регулюють менструальний цикл, застосовуються для усунення менопаузальних розладів, комплексної терапії аменореї, дисменореї, мастопатії.

 

Механізм дії прутняка спрямований на зниження секреції пролактину аденогіпофізом (чіткий вплив на гіпофізарну систему), шляхом впливу на рецептори гіпоталамуса, що призводить до регресу патологічних процесів в молочних залозах і купіруванню циклічних болів. Крім того, нормалізація продукції гонадотропних гормонів гіпофізом, сприяє усуненню недостатності жовтого тіла і, пов’язаних з цим, порушень менструального циклу і безпліддя. Стійкий терапевтичний ефект визначається через 4 — 6 тижнів прийому.

 

Наукові дані досліджень підтверджують, що прутняк підсилює прогестеронових фазу циклу, збільшує вироблення гормону, регулює утворення жовтого тіла, що визначає спектр його призначень при мізерних менструаціях і інших порушеннях менструального циклу.

 

Плоди рекомендується застосовувати при недостатності лютеїнової фази, гіперпролактинемії, передменструальний синдром, анувуляторного менструального циклу. Вони використовуються для лікування аменореї і дисменореї.

 

Вітекс містить активні речовини — біциклічні дитерпени сприяють відновленню гормонального рівноваги. Допамінергічну дію цих речовин призводить до зниження продукції пролактину і усунення гіперпролактинемії.

 

Крім того, ліквідація гіперпролактинемії сприяє корекції співвідношення гонадотропних гормонів, відновленню естроген-прогестеронових рівноваги і нормалізації другої фази менструального циклу. Плоди Вітекс відносяться до гормональних регуляторів. При мізерної менструації, аменореї, що виникла в результаті гормональної проблеми, плоди допоможуть поліпшити стан, надаючи позитивну дію на функцію яєчників, регулюючи синтез гормонів. Результати досліджень демонструють високу ефективність відновлення та стабілізації менструального циклу, якщо приймати препарати Вітекс протягом трьох і більше місяців.

 

Вітекс забезпечує оптимальний терапевтичний ефект, надаючи інгібуючу дію на секрецію пролактину (при курсовому прийомі в 3 місяці, без перерви на час менструації.

 

Спосіб застосування та дози: по 2 таблетки 2-3 рази на день за 30 хвилин до їжі.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, період лактації, діти до 14 років.

 

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника, в сухому, захищеному від світла приміщенні при температурі не вище 25 та відносній вологості повітря не вище 75%. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Строк придатності: 24 місяці з дати виготовлення.