0000000000 Зелена лавка

Свічки з Реафероном, 10 суппозиторій. Є противірусним засобом з широким спектром дії.

64 грн

Склад свічок з Реаферон: рекомбінантний альфа два бета інтерферон, аскорбінова кислота (вітамін С) і ацетат токоферолу (вітамін Е), які підсилюють дію інтерферону в 14 разів, 2,0 г жирової основи, 0,05 г фітопротеїна.

 

Свічки з Реафероном є противірусним засобом з широким спектром дії. Препарат є рекомбінантним Альфа-2 людським інтерфероном, лікарська форма якого отримала назву «реаферон».

При лікуванні різних вірусних та інфекційно-запальних захворювань ( Гострих респіраторних вірусних інфекцій, пневмоній, менінгітів, сепсису; Специфічною внутрішньоутробної інфекції: хламідіоз, герпесу, цитомегалії, вісцерального кандидозу, мікоплазмозу; У комплексній терапії: Гострого і хронічного гепатитів В, С, D, цирозу печінки в поєднанні з плазмаферезу і гемосорбцией; У комплексній терапії: Як імуномодулюючої і противірусного засобу у вагітних з урогенітальною інфекцією (хламідіоз, генітальний герпес, цитомегаловірусна інфекція, уреаплазмоз, тріхоманіаз, бактеріальний вагіноз, рецидивуючий вагінальний кандидоз, мікоплазмоз, папіломатоз)).

 

Показання до застосування.

Свічки з Реафероном застосовують  при вірусних і пухлинних захворюваннях. Препарат ефективний при вірусному гепатиті (запаленні тканини печінки, що викликається вірусом). Призначають дорослим у комплексній терапії гострого вірусного гепатиту В. Препарат найбільш ефективний на початку жовтяничного періоду до 5-го дня хвороби. При печінковій комі (повній втраті свідомості, зумовленої крайнім ступенем печінкової недостатності) і холестатичним перебігом гепатиту (запаленні тканини печінки, пов’язаному із застоєм жовчі) препарат малоефективний. Застосовують реаферон при вірусному кон’юнктивіті (запаленні зовнішньої оболонки ока, що викликається вірусом), кератокон’юнктивіт (поєднаному запаленні рогівки і зовнішньої оболонки ока), кератиті (запаленні рогівки), увейті (запаленні судинної оболонки очного яблука), а також при волохато-клітинному лейкозі (раку крові, при якому джерелом пухлинного процесу є лейкоцити специфічної  волосоподібної  будови), хронічному мієлолейкозі (раку крові), раку нирки. Є також дані про застосування реаферону в комплексній терапії розсіяного склерозу (системного захворювання оболонок нервових клітин головного і спинного мозку).

 

Cпосіб застосування: Свічки вводяться в пряму кишку або в піхву за призначенням лікаря.

 

Протипоказання: Протипоказань не виявлено. Безпечний. Не має дратівливих і алергічних впливів.

Побічні дії:  не спостерігалися.

 

Умови зберігання: зберігати в прохолодному захищеному від світла місці.

Форма випуску свічок з Реафероном: супозиторії- капсули 10 штук в пластиковій упаковці та картонному футлярі

 

Термін придатності: 24 місяці.

 

Виробник свічок з Реафероном протипухлинний науково-лікувальний фітоцентр «Фенікс» (Україна).