0000000000 Зелена лавка

Рекицен-РД, 100 г. Активний ферментований кишковий сорбент.

0 грн

Склад: Рекицен-РД виготовляється з екологічно чистої сировини за оригінальною технологією. Основу Рекицен-РД становлять пшеничні висівки, ферментовані унікальним штамом винних дріжджів (Saccharomyces vini), які були інактивовані прогріванням з подальшим висушуванням. Живі дріжджові клітини в препараті відсутні. Також в Рекицен-РД присутні мінерали артезіанської води, яка використовувалася для росту дріжджів.

 

Рекицен-РД — це натуральна біологічно активна добавка до їжі.

 

Призначення: Рекицен-РД — оздоровлення організму людини, що знаходиться в екологічно несприятливих умовах.

 

Традиційні ентеросорбенти, які пов’язують в кишечнику і виводять з організму шкідливі речовини, на відміну від Рекицену, — активоване вугілля, препарати на основі целюлози та лігніну, мають неспецифічну сорбцію, тобто крім токсичних речовин вони виводять з організму і корисні речовини — вітаміни, мікроелементи, а також корисну мікрофлору.

Потрапляючи в кишечник  ентеросорбент Рекицен-РД  вибірково зв’язує і виводить тільки шкідливі токсичні речовини. Рекицен-РД не виводить з кишечнику корисні біологічно активні речовини. Таким чином, якщо тривалість прийому традиційних ентеросорбентів обмежена трьома-п’ятьма днями, то Рекицен-РД можна приймати тривалий час — до 6 місяців не тільки без шкоди для здоров’я, але з великою користю для нього.

 

Рекицен-РД насичує організм харчовими волокнами, мікроелементами, вітамінами Е, В1, В2, В3, В4, В5, В6, В6, В7, В12, Н, К, РР і Д2, амінокислотами, ферментами, пектин, які входять до складу препарату.

 

Рекицен-РД проявляє високу біологічну активність, що перевершує активність традиційних сорбентів. Наприклад, кожен грам Рекицену-РД із стограмової упаковки, пов’язує до 10 тисяч смертельних доз найпотужнішої природної отрути — ботулінічного токсину, що викликає найнебезпечніше для людини захворювання — ботулізм.

Комбінація зазначених вище властивостей робить Рекицен-РД унікальним препаратом, що не має аналогів по глибині очищення і одночасному насиченні організму цінними біологічно активними речовинами. За біологічної та сорбційної активності Рекицен-РД не має аналогів.

 

 

Показання до прийому Рекицен-РД:

— Зв’язує і виводить з організму токсини мікробного, хімічного, посталкогольного, алергічного і лікарського походження. Також — спирти, альдегіди, кетони, солі важких металів, сполуки розпаду кишкової мікрофлори при лікуванні антибіотиками;

— Харчові розлади;

— Алкогольна інтоксикація;

— Стимулювання рухової активності кишечника;

— Печія;

— Блювота;

— При запорах і проносах Рекицен-РД нормалізує консистенцію стільця;

— При запаленнях внутрішніх органів — виразковій хворобі, гастриті, холециститі, панкреатиті, гепатиті;

— Стимуляція синтезу інтерферону і «секреторного» імуноглобуліну «А», Рекицен-РД сприяє відновленню нормального хелперно-супресорного співвідношення Т-лімфоцитів, проявляє виражений імуномодулюючий ефект;

— Комплексне лікування запалень органів сечостатевої системи;

— Рекицен-РД знижує рівень цукру в крові при його збільшенні;

— Рекицен-РД відновлює нормальну мікрофлору кишечника при дисбактеріозі і одночасно знижує вміст патогенної і умовно патогенної мікрофлори;

— Очищення шкіри при вугрової висипки, псоріазі;

— Захист слизових оболонок від запалення;

— Підвищення рівня гемоглобіну за рахунок поліпшення всмоктування заліза в тонкій кишці;

— Зменшення концентрації шкідливої атерогенної фракції холестерину в крові і одночасне підвищення корисної антиатерогенної фракції холестерину;

— Зменшення запальні реакцій — під впливом Рекицен-РД в крові зменшується вміст основного протизапальних цитокінінів — «інтерлейкін- 1 бета» в 10 разів;

Має протиалергічну дію;

— Засвоєння клітинами серцевого м’яза іонів калію, тим самим Рекицен-РД покращує її електропровідність;

— Рекицен-РД знижує відчуття голоду. Рекицен-РД можна рекомендувати в якості  компонента до будь-якої дієти для зниження ваги.

 

В даний час Рекицен-РД широко використовується в терапевтичній практиці завдяки високій сорбційній активності, а також яскраво вираженими пребіотичними, протизапальними, протиалергічними, імуностимулюючими властивостями.

 

Рекицен-РД для оздоровлення травної системи.

Рекицен-РД, що містить значну кількість клітковини, виступає в ролі потужного пребіотичного засобу, що стимулює зростання в кишечнику корисних лакто-і біфідобактерій, і одночасно пригнічує життєдіяльність патогенної і умовно патогенної кишкової мікрофлори. Саме це є однією з причин широкого використання Рекицена-РД в профілактиці і лікуванні гострих кишкових інфекцій різного походження і дисбактеріозу, викликаного тривалим прийомом антибіотиків, цитостатиків, протитуберкульозних препаратів, що знищують корисну мікрофлору кишечнику. Відновлюючи нормальний баланс кишкової мікрофлори, Рекицен-РД також активізує процес синтезу в організмі вітамінів групи B (в т.ч. і вітаміну B9), що безпосередньо беруть участь в більшості процесів, що протікають в організмі людини і благодійно впливають на стан нервової, серцево-судинної, м’язової, травної систем. Нерозчинна клітковина, що міститься в Рекицен-РД відмінно стимулює моторно-очисну функцію кишечнику, що дає можливість успішно застосовувати Рекицен-РД в профілактиці і лікуванні запорів, а також різних диспепсичних явищ (нудота, блювання, печія, відрижка, метеоризм). Рекицен-РД сприяє синтезу в організмі людини речовин, які ефективно захищають слизові оболонки шлунку і кишечника, в зв’язку з чим дієта, насичена Рекіценом-РД, може успішно застосовуватися в складі комплексного лікування гастритів, ентеритів, колітів, дуоденітів, виразковій хворобі шлунку і дванадцятипалої кишки . Рекицен-РД ефективний при лікуванні і профілактиці захворювань печінки і жовчовивідних шляхів (гепатити, холецестити, цирози вірусної, алкогольної і змішаної етіології, дискінезія жовчовивідних шляхів) і захворюваннях підшлункової залози (панкреатит і ін.).

 

Рекицен-РД для профілактики цукрового діабету та ожиріння.

Рекицен-РД особливо корисний хворим на цукровий діабет, а також ефективний в профілактиці і лікуванні ожиріння. Клітковина, яка міститься в Рекицен-РД, гальмує процес засвоєння вуглеводів, а, отже, уповільнює наростання рівня глюкози в крові. У зв’язку з цим регулярне вживання біодобавки Рекицен-РД, можна рекомендувати людям, що страждають на цукровий діабет. Крім того, харчові волокна пшеничних висівок, що входять до складу Рекицен-РД, здатні добре вбирати воду і, потрапляючи в шлунок або кишечник, набухають, збільшуючись в обсязі, що, в кінцевому рахунку, і веде до зменшення почуття голоду і ілюзії насичення у людини , яке споживає їжу. Йод, яким багатий Рекицен-РД, активізує роботу щитоподібної залози.

 

Очищення організму за допомогою Рекицен-РД.

Рекицен-РД має яскраво виражену сорбуючу властивість що-до досить широкого спектра токсинів (мікробного, алергічного, лікарського походження, а також і що-до солей важких металів і токсинів, які є результатом розкладання кишкової мікрофлори при тривалому лікуванні антибіотиками). Клінічні випробування також довели, що Рекицен-РД вельми ефективний і в разі посталкогольної інтоксикації (похмільний синдром), інтоксикацій, викликаних променевою і хіміотерапією, а також випадку мікробних інтоксикацій, викликаних гострими кишковими інфекціями, туберкульозом та вірусним гепатитом.

В результаті проведених в клінічних умовах курсів глибокого очищення організму від шлаків і токсинів за допомогою Рекицена-РД у багатьох чоловіків-пацієнтів було виявлено поліпшення статевої функції, а у більшості жінок-пацієнток відзначалося зниження надлишкової маси тіла і поліпшення стану шкірних покривів.

 

Рекицен-РД в акушерсько-гінекологічній практиці.

Вагітним жінкам, які страждають порушенням роботи шлунково-кишкового тракту (в т.ч. і запорами). Корисно приймати Рекицен-РД вже на початку першого триместру вагітності. Відновлюючи баланс мікрофлори кишечника, Рекицен-РД також сприяє нормалізації рівня корисної вагінальної мікрофлори. Клінічні дослідження показали, що Рекицен-РД, що володіє вираженою протизапальною властивістю, ефективний і в складі комплексного лікування широкого спектру різних генітальних інфекцій, які в ряді випадків можуть спровокувати викидні або передчасні пологи. Рекицен-РД також широко використовують складі комплексного лікування екстрагенітальних захворювань у вагітних (таких як Хвороба Боткіна, апендицит, цукровий діабет, гіпертонія, туберкульоз, грип та ін.). Вітамін Е, високим вмістом якого відрізняється Рекицен-РД, вкрай необхідний для повноцінного розвитку плаценти і плода. Крім того, цей же «вітамін молодості» здатний підсилювати лактацію, в зв’язку з чим Рекицен-РД корисно регулярно приймати також і годуючим жінкам.

 

Рекицен-РД в боротьбі з шкірними захворюваннями.

Що входять до складу Рекицен-РД харчові волокна перешкоджають збільшенню концентрації в організмі алергічних антитіл. Під впливом Рекицен-РД в організмі посилюється вироблення секреторного імуноглобуліну «А», що підвищує стійкість шкіри і слизових оболонок до дії різних хвороботворних інфекцій і вірусів, що викликають запальний процес. У зв’язку з даними властивостями Рекицен-РД широко використовують в дерматологічній практиці в складі комплексної терапії різних алергічних і запальних захворювань шкіри, таких як кропив’янка, діатез, вугрі, псоріаз, піодермія, себорея, фурункульоз, токсикодермія, атопічний дерматит, нейродерміт, екзема, алергічний дерматит, лишай, короста та ін.

 

Рекицен-РД в профілактиці і лікуванні онкологічних захворювань.

Регулярне вживання Рекицена-РД, що володіє сильними імуностимулюючими властивостями, сприяє значному зниженню ризику виникнення таких захворювань, як рак товстої кишки, рак передміхурової залози, рак молочних залоз. Крім того, дані багаторічних клінічних досліджень довели, що біодобавку Рекицен-РД можна досить успішно використовувати в онкогематології, як засіб, що підсилює протипухлинну і зменшує токсичну дію цитостатиків (препаратів, що застосовуються в хіміотерапії).

 

Численними дослідженнями також була доведена ефективність Рекицен-РД в комплексному лікуванні та профілактиці туберкульозу, запальних захворювань сечостатевої системи, захворювань суглобів, захворювань ендокринної системи, захворюваннях порожнини рота (стоматити, пародонтоз, пародонтити), неврозів.

 

Спосіб застосування: дорослим і дітям старше 14 років по 1 столовій ложці (10 г) 3 рази на день під час їжі на протязі 30 днів.

Дітям з трьох років по 1 чайній ложці 3 рази на день під час їжі на протязі 20-30 років. Дітям перед прийомом необхідна консультація врача-педіатра.

Рекицен РД можна приймати тривалий час до 6 місяців.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість організму.

 

Умови зберігання: Зберігати в сухому місці при кімнатній температурі не вище 25° С

Термін придатності 18 місяців.

Форма випуску: порошок, вагою 100 г.

Не є лікарським засобом.