0000000000 Зелена лавка

Фітовіт Протиглистний, 60 таб. Для дітей та дорослих при глистових інвазіях.

55 грн

Склад: квіти пижма, полину, насіння гарбуза, часник, сена, жостер, корінь солодки, оману, звіробій, деревій, вітамінний премікс: Е, В1, В2, В6, В12, С, РР.

Фітовіт протиглистний — класичний протипаразитарний препарат, який надає протизапальну, жовчогінну антисептичну, послаблюючу дію.

Ефективний для профілактики і в комплексному лікуванні при глистових інвазіях, в тому числі, при аскаридозі, ентеробіозі. Робить згубний вплив на найпростіші (лямблії), а також на двуустки котячі (опісторхії). Покращує функціональний стан шлунково-кишкового тракту з м’яким послаблюючим і жовчогінним ефектом. Сприяє вигнання паразитів з організму, надаючи спазмолітичну і протилямбліозну дію.

Прийом  Фітовіту  противоглистного підвищує опірність організму до зараження паразитами, благодійно позначається на загальному самопочутті, а ретельно підібраний склад забезпечує ефективну і безпечну дію.

Квітки пижма, трава полину, насіння гарбуза і часник складають основу фітокомпозиції. Полин і пижма діють на зрілі та проміжні стадії розвитку більш 100 паразитів, а часник і насіння гарбуза на яйця  їх личинок. Гіркоти всіх трав, що входять до складу цього фітовіту, підсилюють виділення соляної кислоти, шлункового та інших травних соків, які згубно діють на наявних паразитів і перешкоджають повторному зараженню.

При загибелі  паразитів утворюється  велика кількість токсинів, які нейтралізуються та видаляються завдяки ретельно збалансованому поєднанню кореня оману, солодки і звіробою, які покращують процеси нейтралізації токсинів в печінці і сприяють видаленню продуктів переробки з організму з жовчю і сечею.

Листя сени і кора жостеру володіють м’якою послаблюючою дією, посилюють процес виведення шлаків з організму.

Кишкові паразити, які прикріплюються до стінки кишечника, викликають її пошкодження і запалення, які супроводжуються хворобливими спазмами.

Деревій, що входить до складу комплексу, володіє сильним ранозагоюючим ефектом і, діючи разом, зі звіробоєм, полином і пижмом, знімає запалення, біль і спазми, покращуючи загальне самопочуття.

Фітовіт протиглистний надає потужний оздоровчий і очищаючий ефект на весь організм. Фітокомпоненти, що входять до складу препарату, захищають печінку, очищають кров і лімфу, нейтралізують і виводять шлаки і токсини, нормалізують діяльність шлунково-кишкового тракту, зміцнюють кишкову стінку, усувають спазми, надають необхідну підтримку іншим органам і системам організму людини.

Прийом  фітовіту протиглистного підвищує опірність організму до зараження паразитами, благодійно позначається на загальному самопочутті, а ретельно підібраний склад забезпечує ефективну і безпечну дію.

Рекомендується застосовувати для профілактики і лікування глистових інвазіях при:

— Лямбліозі;

— Аскаридозі;

— Ентеробіозі;

— Опісторхозі;

— Дискенезіях жовчовивідних шляхів, якщо вони викликані гельмінтозами.

Спосіб застосування:

дорослим по 2 таблетки 3 рази на день за 30 хвилин до прийому їжі. Курс прийому 10-14 днів. Дітям по 1 таблетці 3 рази на день.

Форма випуску: Таблетки № 60 по 0,5 г