0000000000 Зелена лавка

Проензим Біокомплекс, 50 кап. Забезпечує розщеплення і засвоєння поживних речовин.

205 грн

Склад: мг / капс .: екстракт бичачої жовчі — 40,0, бромелайн — 100,0, папаїн — 30,0, бетаїн гідрохлорид — 50,0, панкреатин — 150,0, вітамін А (ретинолу ацетат) — 2500 МО. Наповнювачі: Кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, фруктоза, крохмаль, сорбіт.

 

Дія:

— Забезпечує розщеплення і засвоєння поживних речовин;

— Регулює рівень соляної кислоти в шлунку;

— Нормалізує мікрофлору;

— Має жовчогінну, протизапальну дію;

— Позитивно впливає при алергічних захворюваннях;

— Усуває здуття живота.

 

Більшість поживних речовин (нутрієнтів) потрапляє в кровотік з тонкої кишки. Цей процес буде успішним, якщо поглинута їжа спочатку піддається розщепленню панкреатичними (виробляють людські підшлунковою залозою) ферментами.

Відчуття повноти в шлунку, нудота, здуття живота (метеоризм) приблизно через годину після їжі може сигналізувати про дефіцит травних ферментів. Нездатність як слід переварювати їжу, призводить до поглинання організмом великих неперетравлених частинок (макромолекул), а це може викликати серйозні проблеми, такі як харчові алергії, коліт і слабкість імунної системи.

Проензим Біокомплекс забезпечує розщеплення і засвоєння всіх харчових речовин, нормалізує мікрофлору травного тракту, має протизапальну дію. Нормалізація функції шлунка і печінки сприяє повному засвоєнню білків, вуглеводів, кальцію, заліза та інших мінералів і поживних речовин.

 

Екстракт бичачої жовчі має жовчогінну дію, сприяє емульгуванню жирів, покращує всмоктування жирів і жиророзчинних вітамінів, збільшує активність ліпази.

Бетаїн гідрохлорид необхідний для тих людей, у яких в шлунковому соку не виділяється достатньої кількості соляної кислоти, що в свою чергу може порушувати функцію підшлункової залози, тому клінічно виражається відчуттям важкості в шлунку, нудотою, здуттям живота (метиоризм).

Панкреатин що входить до складу препарату полегшує переварювання вуглеводів, жирів і білків. Панкреатин потрібен в тих випадках, коли підшлункова залоза не справляється сама. Це може бути захворювання підшлункової залози, або занадто рясне харчування, або порушення роботи органів травлення, викликане оперативним втручанням.

Бромелайн — фермент, отриманий з м’якоті плодів, листя або серцевини стебла ананасу. Він підвищує ферментативну активність і допомагає при зниженні рівня ферментів в травних соках, сприяє розщепленню їжі та засвоєнню її організмом, нормалізує обмін речовин, володіє також здатністю розщеплювати жири.

Папаїн — фермент, який розщеплює білки. Міститься в ананасах, бананах, соку динного дерева, плодах ківі, манго, папайї. Папаїн фермент широкого спектра дії, що здійснює спеціальну функцію розкладання білків до того стану, в якому вони можуть бути легко засвоєні.

Препарат рекомендується при ферментній недостатності шлунково-кишкового тракту (ферментопатіях), зниженні вироблення соляної кислоти шлунком (гіпоацидних гастритах), у випадках стійких харчових алергій, при дискінезіях жовчних шляхів.

 

Спосіб застосування: дорослим і підліткам з 16 років по 1 капсулі 2-3 рази на день за 40 хвилин до їжі.

Курс прийому: 2-3 місяці. В подальшому необхідність повторювати вживання дієтичної добавки узгоджується з лікарем.

Застереження при застосуванні: Індивідуальна чутливість до компонентів.

 

Умови зберігання: Зберігати в сухому місці при температурі не більше 25 ° С, в недоступному для дітей місці.

Форма випуску: 50 капсул.

Термін придатності: 24 місяці.

Не є лікарським засобом.