0000000000 Зелена лавка

Остеовіт, 60 табл. Для утворення і відновлення кісткової тканини.

105 грн

Склад: екстракт соєвий сухий, цитрат кальцію, сульфат цинку, вітамін D3.

 

Дія:

-Остеотропна;

-Адаптогенна;

-Протизапальна;

-Антитоксична;

 

Попереджає розвиток:

-Остеопорозу;

-Карієсу;

-Пародонтозу;

-Переломи;

-Остеохондрозу;

-Остеоартрозу;

-Імунодефіцитні стани;

-Клімактеричного синдрому;

-Гіповітамінозу D3.

 

Остеовіт — біологічно активна добавка нового покоління, що включає необхідний будівельний матеріал для кістки і стимулятори для нормального процесу утворення і відновлення кісткової тканини. Це комплексний препарат, всі компоненти якого підсилюють дію один одного.

 

Екстракт соєвий містить стимулятори кісткоутворення (ізофлавони, вітаміни) і необхідний «будівельний матеріал» (кальцій, фосфати, незамінні амінокислоти).

 

Кальцію цитрат — має найвищу засвоюваність серед препаратів кальцію, незалежною від стану шлунково-кишкового тракту і кислотності шлункового соку, знижує підвищену активність паратгормону, що руйнує кістку, знижує ризик утворення оксалатних каменів у сечовивідних шляхах.

 

Як остеотропних стимуляторів до складу Остеовіта введені вітамін D3 і сульфат цинку. Вітамін D3 активізує перенесення кальцію і фосфору з кишечника, створюючи його необхідні концентрації в крові, і бере участь в побудові і відновленні кісткової тканини. Роль цинку важлива в підтримці нормальної активності ферментів, які беруть участь в процесах утворення і поновлення кісткової тканини. У присутності цинку посилюється остеотропний дію ізофлавонів сої та вітаміну D3.

 

Препарат остеовіт стимулює не тільки синтез основного білка кістки колагену, а й посилює біосинтез речовин, що входять до складу хрящової тканини, що дозволяє рекомендувати його і при порушеннях мінерального обміну, і при інших захворюваннях опорно-рухового апарату (остеохондроз, остеоартроз).

 

 

Спосіб застосування: Дорослим по 1 таблетки 3 рази на день,

дітям по 1 таблетці 2 рази на день під час їжі.

Остеовіт слід використовувати в якості заміни повноцінного раціону харчування.

Попередження перед застосуванням: Індивідуальна непереносимість компонентів препарату

 

Умови зберігання: Зберігати в герметичній упаковці при температурі не вище + 20 , в недоступному для дітей місці.

Термін придатності 2 роки.

Форма випуску: Флакони: 60 таблеток по 600 мг, порошок по 80 г