0000000000 Зелена лавка

МКЦ очищене, 100 таб. Надтонка очистка, підвищена гігроскопічність і сорбуючі властивості.

63 грн

Склад: 1 таблетка містить 500 мг МКЦ (100% харчових волокон).

 

МКЦ — мікрокристалічна целюлоза є джерелом харчових волокон. Якість МКЦ повністю відповідає світовим стандартам. Основними перевагами в порівнянні з іншими, МКЦ є: надтонка очистка, підвищена гігроскопічність і сорбуючі властивості, що забезпечують очищення організму і виведення з нього холестерину, шлаків, токсинів, радіонуклідів.

 

Показання до застосування:

— Знижує рівень цукру і холестерину в крові;

— Сприяє стабільному зниженню маси тіла;

— Зв’язує токсини і зменшує навантаження на органи детоксикації;

— Знижує ризик розвитку злоякісних утворень.

 

Спосіб застосування: Для нормалізації діяльності шлунково-кишкового тракту і корекції обміну речовин приймають по 3-5 таблетки  під час їжі протягом місяця. Після 10-денної перерви курс можна повторити.

Для отримання стійкого ефекту зниження маси тіла рекомендується приймати по 6-10 табл. за 20 хв до їжі 3 рази на день протягом двох-трьох курсів без перерви.

Для отримання вираженого оздоровчого ефекту курс прийому таблеток МКЦ повинен бути не менше 3-4 тижнів. При цьому важлива регулярність прийому мІкрокристалічної целюлози і достатня кількість споживаної рідини — не менше 2 л на добу,  включаючи рідину в стравах, напоях і ін.

У перший час прийому можливі відчуття дискомфорту в кишечнику, що говорить про те, що мікрофлора Вашого кишечника нездорова. В цьому випадку рекомендується харчові волокна вводити в раціон поступово і протягом перших 5-7 днів приймати таблетки після їжі.

Протипоказання: не виявлені, можлива індивідуальна непереносимість.

 

Умови зберігання: зберігати у сухому,темному та не доступному для дітей місці при температурі від +5 до +20 °С і відносній вологості повітря не більше 75 %.

Термін зберігання: 24 місяці.

Форма випуску: 60 таблеток по 0.5 г