0000000000 Зелена лавка

Мікотон, 50 грам. Сорбент токсинів, радіонуклідів. Імуномодулятор.

200 грн

Склад: хітин — 70%, бета-глюкан (В-1,3- і В-1,6-глюкан) — 20%, меланиновой пігменти — 10%.

 

«Мікотон» являє собою комплекс трьох натуральних компонентів, одержуваних з клітинних стінок вищого гриба трутовика  (Fomes fomentarius) — хітину, глюканів і меланіну.

 

Потрійний захист Вашого організму: потужний і безпечний біосорбент, імунокоректор і антиоксидант

 

Розроблено українськими вченими Інституту клітинної біології та генетичної інженерії Національної академії наук України. «Мікотон» пройшов широкі медико-біологічні та клінічні випробування в Україні і за кордоном, має дозвіл Державної санітарно-гігієнічної експертизи Міністерства охорони здоров’я України.

 

«Мікотон» діє як:

-Комплексний виборчий біосорбент для очищення організму;

-Імунокоректор для підтримки і відновлення природних захисних сил організму;

-Антиоксидант для захисту клітин від агресивного впливу вільних радикалів.

 

Доведено, що «Мікотон» володіє генопротекторними властивостями, захищає організм на рівні ДНК (ДНК — одна з найважливіших для живих істот молекула, в якій міститься вся генетична інформація про організм, від стану якої безпосередньо залежить здоров’я і тривалість життя організму). Прийом «Мікотону» захищає ДНК від руйнувань, а при опроміненні, дії температурного стресу або ультрафіолетових променів, різних мутагенів сприяє відновленню структури ДНК.

 

Хітин — один з найсильніших природних біосорбентів широкого, але вибіркової дії. Хітин — це єдиний природний полісахарид, що містить у своїй молекулі атоми азоту, завдяки яким він володіє унікальними сорбуючими властивостями — зв’язує і виводить токсини і важкі метали, але не виводить основні біогенні мікроелементи (калій, кальцій, натрій, магній та інші), амінокислоти і цукру; чи не порушує мінеральний обмін.

Як відомо, при застосуванні звичайних сорбентів через певний проміжок часу виникає дефіцит необхідних для організму мікро- і макроелементів, хітин же не виводить важливі для організму речовини. Саме такими унікальними властивостями хітину пояснюється ефективність застосування «Мікотону» при порушенні роботи печінки, нирок, при харчових отруєннях і лікарських інтоксикаціях.

 

Бета-глюкан, що входять до складу «Мікотону», — потужні природні речовини, що коригують імунітет людини.

Онкостатична дія грибних глюканів, їх висока антивірусна активність, в тому числі проти вірусів гепатиту, грипу, вірусу імунодефіциту людини, заснована на їх здатності налагоджувати роботу імунної системи організму. За результатами численних досліджень можна зробити висновок, що грибні глюкани є найпотужнішими природними імуномодуляторами, що проявляється в нормалізації рівня Т-і В-лімфоцитів, зниженні рівня імуноглобулінів, значне поліпшення фагоцитозу (процесу поглинання чужорідних частинок). Імуномодулюючі властивості глюканів «Мікотон» має високу цінність під час комплексної терапії широкого кола захворювань при ослабленому імунітеті. Це особливо важливо при онкологічних, інфекційних і запальних процесах, коли знижені природні захисні реакції організму і необхідна допомога ззовні.

 

Меланіни є антиоксидантами, ефективними біологічними захисниками клітин від несприятливих зовнішніх і внутрішніх впливів. Вони здатні нейтралізувати вільні радикали, що виникають в живій клітині під дією проникаючої радіації, ультрафіолетового випромінювання, різних токсинів і ферментів хвороботворних бактерій. Грибні меланіни, на відміну від меланінів тваринного походження, не викликають побічних ефектів.

 

Рекомендації що-до способу прийому і доз:

-Для дітей від 3 до 12 років — по 1/2 ч. Л. (0,25 г) 3 рази на день;

-Для дорослих — по 1 ч. Л. без гірки (0,5 г) 3 рази на день;

-Для вагітних жінок — по 1 ч. Л. (0,5 г) 3 рази на день.

 

1 ч.л. «Мікотон» змішати з 50 мл теплої кип’яченої води, дати настоятися 1-2 хвилини, перемішати і випити з усім осадом. Гарній засвоюваності добавки сприяє кисле середовище, тому краще додавати в воду лимонний сік або приймати «Мікотон» з кисломолочними продуктами.

«Мікотон» рекомендується приймати під час їжі або відразу після їжі. Прийом потрібно починати з малих доз.

 

Особливості при застосуванні: при супутній фармакотерапії вживати за 2 години до, або після прийому лікарських засобів.

Рекомендований курс прийому — 30 днів. Протягом року бажано проводити 3-4 курсу.

 

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від дітей місці у щільно закритій упаковці. 

Застереження: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Термін придатності: 24 місяці.

 

Не є лікарським засобом.

 Зареєстровано МОЗ України 01.08.2013 року.