0000000000 Зелена лавка

Краплі для очей Юджала, 5 мл для видалення катаракти без хірургічного втручання і проблем.

68 грн

Склад: Кожні 5 мл. крапель Юджала містять: Гліцерин 89% Нітрат калію 2%,  Пунарнава (Боерхавія розлога / Boerrhavia Diffusa) 9%

 

Юджала (100% натуральні краплі для очей) аюрведичні очні краплі, виготовлені в Індії. Їх можна використовувати для видалення катаракти без хірургічного втручання і проблем. Натуральні краплі  Юджала є відмінним тоніком для очей, вони будуть особливо цінні для пацієнтів, які хворіють на цукровий діабет і катарактою і не можуть вилікуватися за допомогою операції. В Індії протягом останніх 40 років за допомогою  Юджали успішно лікували тисячі хворих людей.

Індійські очні краплі  Юджала можуть використовувати люди різного віку. Також було доведено, що довготривале застосування крапель Юджала покращує природний зір, таким чином, виключаючи необхідність в використанні окулярів. Досвід також показав, що навіть якщо операція пройшла невдало і не може відновити зір, використання натуральних крапель  Юджала успішно допомагає відновити природний зір прооперованим очам.

 

Показання до застосування:  катаракта на ранніх стадіях (помутніння кришталика) , помутніння рогівки і склоподібного тіла, почервоніння очей , водянисті виділення , кон’юнктивіт , глаукома (внутрішньоочний тиск) , внутрішньочерепний тиск , головні болі, що виникають в результаті захворювань очей.

 

Протипоказання до застосування: Пацієнти, які носять контактні лінзи, діти в ранньому віці не повинні використовувати краплі Юджала.

 

Спосіб застосування: Закапувати по 1 краплі в кожне око 2-3 рази на день, наприклад, вранці після вмивання і ввечері перед сном або за вказівкою лікаря. Після закапування потрібно дати очам відпочити близько 10 хвилин, також не чіпайте очі і не обмивайте їх водою мінімум 2 години, так як лікувальний ефект буде нейтралізований.

 

Побічні дії: Краплі для очей Юджала викликають легке роздратування, яке саме проходить протягом хвилини. Якщо роздратування не проходить або збільшується потрібно відразу припинити використання і звернутися за консультацією до лікаря.

 

Пацієнти, які користуються препаратом вперше, повинні використовувати, щонайменше, 4-5 упаковок ліків. Краплі стерильні, але після відкриття ковпачка вміст баночки потрібно використати протягом 1 місяця. Не можна торкатися іншими поверхнями до відкритого наконечника баночки.

 

Тільки для зовнішнього застосування.

 

Спосіб зберігання: Зберігати в сухому, прохолодному місці, далеко від прямих сонячних променів.