0000000000 Зелена лавка

Контакти

"ЗЕЛЕНА ЛАВКА"

ЗЕЛЕНА АПТЕКА — ЗЕЛЕНА ЛАВКА УМАНЬ

"ЗЕЛЕНА ЛАВКА "

ЗЕЛЕНА АПТЕКА — ЗЕЛЕНА ЛАВКА УМАНЬ

"ЗЕЛЕНА ЛАВКА"

ЗЕЛЕНА АПТЕКА —
ЗЕЛЕНА ЛАВКА УМАНЬ

Зв’язатися з нами Ви можете за телефонами 0731517858, 0965900714, а також написати листа за адресою  zelenalavka@meta.ua

Знайдете нас в місті Умань за адресою: вул. Небесної сотні , буд. 2

Працює Зелена лавка з вівторка по п’ятницю — з 9.00 до 18.00

в суботу — з 9.00 до 16.00

в неділю — з 9.00 до 13.00

понеділок — вихідний.

З приводу консультації можете звертатися за тел: 0936132722, 0965900714 . Галина Володимирівна.

 

Про нас

Зелена лавка з’явилася в жовтні 2014 року в славному та відомому місті Умань як діагностичний центр biolaz-oberon. Згодом з’являється при ньому фітоаптека, спеціалізована відносно потреб діагностичного кабінету.

Медик-діагност, Зінець Галина Володимирівна, яка практикує траволікуванням більше 8-и років, є засновником, і, так би мовити, являється «серцем» Зеленої Лавки. Саме тому підбір асортименту є унікальним. Галина Володимирівна, завдяки можливості підбирати фітопрепарати індивідуально та контактуючи з людьми під час їхньої  реабілітації, відкалібрувала з них найдієвіші.

 

В Зеленій Лавці представлені біологічно-активні добавки (БАДи) та інші  фітопродукти  багатьох українських  та іноземних виробників.

Це такі, як:  Авіцена, Даніка-фарм, Євро +, Еліт-фарм, Кортес, Рослина Карпат  та багато інших.  Звичайно серед них є NSP — США, Кораловий клуб — Канада.  Всі вони пройшли багаторічний відбір серед конкурентів, як на світовому ринку, так і на ринку України.

 

Зараз 2019 рік, і на базі Зеленої лавки працює  інтернет-магазин, в якому Ви знайдете БАДи для всіх біосистем людського організму, а також натуральні вітаміни, мінерали та ліки (в тому числі для вагітних та годувальниць); рослинні препарати від цукрового діабету, фітосвічки — супозиторії (урологія, гінекологія, проктологія), фітокраплі для очей та носа; засоби для корекції фігури; фіточаї, приправи; аромотерапія, парфуми; натуральні засоби догляду за тілом (шампуні, мила, маски, т.п.); натуральні миючі засоби для посуду, прання та прибирання.

 

На нашому сайті Ви знайдете потрібні  товари з правильною ціновою політикою.

З повагою Зінець Микола Миколайович.

Чекаємо листи з Вашими відгуками та побажаннями. Пишіть на адресу zelenalavka@meta.ua