0000000000 Зелена лавка

Клітковина Детоксан-овес, 150 г. М’який послаблюючий ефект через 6 — 8 годин, нормалізація стільця.

75 грн

Склад: зернівки і висівки вівса, лист сени, корінь солодки, стальника, плоди гарбуза, насіння кмину, коріандру.

 

Значення для організму.

Детоксикація і санація увійшли міцно в наше життя зі словами ожиріння, запори, гіподинамія, синдром хронічної втоми, алкогольна та лікарська інтоксикація.

Ендоекологічна детоксикація — це очищення організму на клітинному рівні від отрут, токсинів, радіонуклідів, солей важких металів за допомогою лікарських і харчових рослин.

Наукові дослідження інституту харчування констатують, що за рік ми з’їдаємо більше двох кілограмів небезпечних для життя токсинів, які перекручують обмінні процеси, знижують імунітет, отруюють організм і викликають до 90% хронічних захворювань.

Органи, які беруть участь в процесі фільтрації, дренажу і виділення (печінка, нирки, кишечник, лімфатична система, легені, шкіра) при такій «загруженості» не встигають знешкодити, вивести токсини, тому що самі мають порушення на рівні своїх функцій. Вчені достовірно довели, що з порушенням роботи кишечнику пов’язано до 95% всіх хронічних захворювань.

Крім того, у міру накопичення токсинів ( «зашлакованості»), порушується природна рівновага, знижуються резерви міцності організму. Масла у вогонь підливають стреси, аутоагресія.

Подібна інтервенція викликає часті застуди, зниження імунітету і адаптації організму, прояви алергії, розвиток запалень, виникнення пухлин.

 

Основний список захворювань, при якому необхідне очищення, досить великий. Він охоплює порушення гормонального балансу (ожиріння, цукровий діабет, патологічний клімакс), алергічні прояви, шкірні захворювання, хвороби шлунково-кишкового тракту (коліти, дисбактеріоз кишечнику, запори, гепатити, панкреатити), захворювання органів дихання (бронхіти, пневмонія, бронхіальна астма) , а також урологічні проблеми (простатит, уретрит, цистит, аднексит).

Необхідність детоксикації від агресивних і отруйних токсинів і санації внутрішнього середовища організму очевидна.

Клітковина «Детоксан — Oвес» — науково-обгрунтований природний комплекс, що відмінно зарекомендував себе в клінічній практиці, містить тільки натуральні інгредієнти, які сприяють якісної внутрішньої детоксикації на рівні клітин і міжклітинного простору і санації організму. Звільняючи організм від шлаків і токсинів, клітковина полегшує функціонування органів-фільтрів і систем виведення.

«Детоксан — Oвес» — це додаткова дотація організму рослинними волокнами, що забезпечують максимальну нейтралізацію і виведення з організму продуктів розпаду білків, жирів, радіонуклідів, важких металів, а також надлишку цукрів, холестерину і білірубіну.

Крім того, клітковина забезпечує швидке насичення без зайвих калорій, затримує засвоєння жирів і вуглеводів.

Дія фитопрепарата відчувається відразу: м’який послаблюючий ефект через 6 — 8 годин, нормалізація стільця, поліпшення процесів травлення, позбавлення від калових покладів, усунення неприємного запаху з рота, явищ метеоризму. Крім того, гарантується здоровий колір обличчя, злагоджена система роботи всіх органів і систем, активна профілактика передчасного старіння, надійне зниження ваги.

 

Фітотерапевтичні властивості і дія інгредієнтів, які входять до складу.

Овес. Основою цього унікального продукту є Овес. Володіючи потужними очисними властивостями ентеросорбенту, зернівки і висівки вівса, при активній сорбції не дратують слизову стінок кишківника, навіть при тривалих прийомах, усувають явища метеоризму, поставляють організму повноцінні білки, вітаміни групи В, холін, багатющий комплекс мінералів, в тому числі сполуки сірки.

У вівсі міститься оптимальне процентне співвідношення білків, вуглеводів, жирів і інших активних речовин, що дозволяє використовувати його не тільки для профілактики різних захворювань, але і в комплексній терапії патологій на тлі ожиріння, цукрового діабету, серцево-судинних захворювань, при хронічних запальних процесах шлунково-кишкового тракту, випаданні волосся (в вівсі багато кремнію), розладах нервової і ендокринної систем.

     Сена — практична цінність антраглікозидвмісних рослин в надійній проносній дії, що проявляється в місці призначення — товстому кишечнику, де рецептори чутливіші до антрахінону. Завдяки цьому, сена надає послаблюючий ефект, а правильне, відпрацьоване дозування, сприяє нормальному протіканню процесів травлення і всмоктування поживних речовин в тонкій кишці. Лист сени ніколи не викликає звичних запорів.

    Солодка — визнаний детоксикаційний засіб, активний антидот при різних отруєннях. Виявляє протизапальні і протиалергічні властивості, знижує явища токсикозу, полегшує перебіг патологічного клімаксу, гіпосекреторних гастритів, послаблює, проявляє імуномодулюючу загальнозміцнюючу, анаболітичну дію, знижує концентрацію атерогенних ліпідів, підвищує результативність усіх видів лікування.

 

Спосіб застосування: Дорослим по 1 — 2 чайної ложки, 1 — 2 рази на день між прийомами їжі, або на ніч, з водою, соком або кефіром. Курс прийому: 8 — 12 тижнів. При необхідності повторити через 2 — 3 тижні.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність, жінки в період лактації, діти.

 

Умови зберігання: зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 градусів та відносній вологості повітря не вище 75%, в недоступному для дітей місці.

Термін придатності 24 місяців з дати виготовлення.

Маса: 150 г.