0000000000 Зелена лавка

Кальцит, 60 табл. Джерело найбільш біологічно доступної форми кальцію.

95 грн

Склад: Цитрат кальцію.

 

Дія: Остеотропна,  Заповнюють дефіцит кальцію, Антиалергічна.

 

Показання:

-Карієс зубів;

-Остеопороз;

-Переломи кісток;

-У комплексній терапії рахіту;

-Порушення процесів мінералізації;

-Алергія;

-Вегетаріанство.

 

 

Кальцію (цитрат кальцію) є найбільш біологічно доступною формою незамінного елемента кальцію. Цитрат кальцію значно краще всмоктується з шлунково-кишкового тракту в порівнянні з глюконатом і карбонатом кальцію. Він має саму велику спорідненість до кісткової тканини і в значно меншій мірі накопичується в інших тканинах. Вживання кальциту не провокує утворення каменів в нирках, жовчних шляхах і стінках судин. На відміну від інших солей кальцію, його засвоєння не залежить від кислотності шлункового соку.

Кальцій зміцнює кістки, запобігає карієсу зубів, остеопороз, пародонтоз, значно прискорює зрощення кісток при переломах.

Кальцій необхідний дітям для формування і зростання здорового скелета і зубів, стійких до карієсу. Препарат ефективний при діатезі і інших алергічних проявах.

Кальцій особливо рекомендований до застосування людям, які не вживають молочні продукти, вегетаріанцям, вагітним і годуючим грудьми, спортсменам, в період лікування антибіотиками, кортикостероїдами. Крім того, додатковий прийом кальцію необхідний при порушенні роботи залоз внутрішньої секреції, захворюваннях печінки, нирок, органів травлення, нервової системи, малорухливому або нерухомому способі життя.

Добова потреба в кальції становить 800-1200 мг / добу. Стандартний раціон середнього жителя України забезпечує лише 60% добової потреби в цьому елементі, тому проявляються симптоми дефіциту кальцію: швидка стомлюваність і млявість, відсутні раніше, часті застуди з герпесом, алергія, анемія, тьмяні і ламкі волосся, розшарування і підвищена ламкість нігтів, тупі ниючі болі в хребті, в суглобах, може розвиватися сутулість. Успішно справляється з цими передвісниками остеопорозу кальцій, в кожній таблетці якого міститься 100 мг.

 

Спосіб застосування: По 1-2 таблетки 3 рази на день після їжі. Вагітним і хворим остеопорозом- по 2 таблетки 3 рази на день

Протипоказання: Не встановлені.

 

Умови зберігання: Зберігати в сухому місці при кімнатній температурі.

Термін придатності — 2 роки.

Форма випуску: Флакони по 60 таблеток масою 600 мг

Без ГМО.