0000000000 Зелена лавка

Інтим — Ефект, 100 мл. Є протимікробним, протигрибковим і противірусним засобом.

130 грн

Інтим — Ефект — абсолютно нетоксичний: не містить спирт, кислоти, токсичні органічні сполуки або солі важких металів, консерванти та інші, що подразнюють шкіру і слизові поверхні речовини.

» Інтим — Ефект » — це 1% водний розчин неорганічних полімерних солей в поєднанні з натуральними лікувальними ефірними маслами (евкаліпт, чайне дерево та ін.)

Інтим — Ефект є високоефективним протимікробним, протигрибковим і противірусним засобом індивідуального захисту. Застосовується з метою профілактики при комплексному лікуванні хворих, що мають бактеріальні, грибкові (стафілокок, стрептокок, грибки роду Кандида), вірусні і змішані інфекції (гонорея, трихомоніаз, хламідіоз, вагіноз, кандидоз, молочниця, статевий герпес і ін.)

 

Властивості:

Інтим — Ефект володіє широким спектром протимікробної, протигрибкової, противірусної, ранозагоювальної і регенерує шкіру дії, а також слабкою в’яжучої властивістю. Швидко знімає свербіж, подразнення, печіння шкірних і слизових геніталій, попереджає утворення виділень і неприємного запаху. Очищає, підсушує, освіжає, надає шкірі і слизовим відчуття свіжості. Прискорює процеси загоєння і регенерації пошкоджених тканин при мікротріщинах, виразках, потертості, попрілості, навіть в присутності біологічних субстанцій (гній, кров, серозна рідина і ін.). Забезпечує швидке відновлення природної мікрофлори. Не подразнює шкіру та слизові, чи не порушує кислотно-лужної рівноваги шкіри і слизових, не залишає плям на шкірі і одязі, добре змивається водою. За багатьма основними показниками перевершує вітчизняні та зарубіжні аналоги.

 

Показання:

Для профілактики і при комплексному лікуванні хворих, що мають бактеріальні, грибкові (стафілокок, стрептокок, грибки роду Кандида), вірусні і змішані інфекції (гонорея, трихомоніаз, хламідіоз, вагіноз, кандидоз, молочниця, статевий герпес і ін.), А також інші можливі механічні пошкодження шкіри і слизових поверхонь.

 

Спосіб застосування:

Уражені ділянки (почервоніння, мікротріщини, виразки, попрілості, висипання і місця специфічних виділень добре промити чистою теплою водою, потім окропити розчином «ИНТИМ — ЕФЕКТ» 3 — 4 рази на день. Або прикласти тампон змочений цим же розчином на 3-5 хвилин протягом 3-5 днів. Вже на 2-3 день зникає відчуття роздратування, печіння, набряклості. Різко зменшується кількість специфічних виділень і неприємного запаху. З’являється відчуття сухості і комфорту. Для профілактичного гігієнічного спринцювання користуються водним розчином препарату з розрахунку ¼ обсягу ковпачка (10-12 натискань спрею) на 500 мл чистої води. Використовувати тільки свіжоприготований розчин. Своєчасне застосування препарату, особливо відразу після статевого контакту, або відвідування басейну, сауни та інших громадських місць, є перешкодою для проникнення і розмноження на шкірі і слизових різних вірусів , грибків і бактерій.

 

Протипоказання: не виявлені.

» Інтим — Ефект » виготовляється в серії «Віват»

Форма випуску: в коробці 1 флакон об’ємом 100 мл з розпилювачем.

Термін придатності: 1 рік з дня виготовлення.