0000000000 Зелена лавка

ГЛИНА Бентоніт. Здоров’я багатьох тисячоліть.

100 грн

 

Містить велику кількість мікроелементів, необхідних для людського організму, зокрема  «головного металу життя» — магнію, який лікує серце і нервову систему, покращує передачу нервових імпульсів. Також містить велику кількість кремнію, який надає оздоровчий вплив на опорно-руховий апарат.

 

Бентоніт на смак щільний з відчуттям мокрого пилу. До зубів практично не липне, відкушується з легким хрускотом, приємно жується.

Бентонітові глини — глини, до складу яких входять головним чином монтморилоніт і палигорськіт.

Бентонітові глини мають добру каталітичну активність, зв’язуючі і склеюючі властивості.

 

Утворення

Родовища бентонітових глин у морських і прісноводних басейнах утворюються за рахунок перевідкладання і діагенетичного перетворення продуктів вивітрювання вивержених, вулканогенних і вулканогенно-осадових порід, а також перемиву бентонітових глин із родовищ іншого генезису.

 

Види

Залежно від речовинного складу перевідкладених продуктів вивітрювання і фізико-хімічного режиму водного басейну (тобто його фаціальних умов і в першу чергу лужності середовища) процеси діагенезу приводять до утворення бентонітів різного складу, неоднакових властивостей, різного практичного значення.

 

За складом обмінних катіонів серед бентонітових глин треба виділяти:

 

Лужні — переважно з обмінним катіоном Na

Лужноземельні — переважно з катіоном Са

 

Поклади та родовища.

На території України виявлено близько 110 родовищ і проявів бентонітових глин усіх генетичних типів. В основному переважають бентоніти вулканогенно-осадового, поствулканічного, осадового й елювіального походження. Родовища нерівномірно розподілені на території України. Наприклад, основні ресурси цеолітів і високоякісних лужних бентонітів виявлені тільки на південно-заході країни в Закарпатській області. Найбільшим родовищем України є Черкаське (тут знаходяться 86% всіх запасів України), інші родовища — Бережанське, Біловодське, Великочернетчинське, Горбківське, Григорівське, Ільницьке, Кудринське, Курцівське, Махновщинське, Пижівське (Новоушицький район[3]), Пісковське, Сорищенське, Хижинське, Чабановське[4]. Станом на 2002 на Держбаланс було поставлено лише 6 — Бережанське, Горбківське, Кудринське, Курцівське, Пижівське, Черкаське, але реально (станом на 1999 рік) розробляються лише 3 — Горбківське, Кудринське та Черкаське.

 

 

Глина Бентоніт харчова лікувальна.

На сьогоднішній день лікувальна глина бентоніт, втім, як і інша харчова глина користуються особливим попитом серед різних категорій населення. Бентоніт також може постачати в організм більшу частину мікроелементів, які необхідні для лікування найрізноманітніших захворювань, а також з метою профілактики.

 

Бентонітова глина використовується для лікування таких захворювань: опорно-рухового апарату, серцево-судинних систем, цукрового діабету, шлунково-кишкового тракту, ожиріння, порушень в роботі функції кровотворення різноманітної етіології, онкологічних патологій і багатьох інших. Ще, його часто радять вагітним жінкам,

 

 

Бентоніт — це глинистий природний матеріал, який має властивість при гідратації розбухати в кілька разів. При обмеженні загального простору для того, щоб матеріал при наявності води починає утворюватися дуже щільний гель, також перешкоджає подальшому попаданню вологи. Це властивість, разом з екологічною безпекою і природним складом, роблять бентоніт повністю незамінним при виробництві лікарських препаратів.

 

Застосування глини бентоніту.

 

Сьогодні, глина бентоніт має широкий спектр застосування, і при цьому відносяться до середньої цінової категорії. Найголовнішим компонентом в Бентоніті вважається саме монтморилоніт, який після численних модифікацій застосовується в харчовій і фармакологічній промисловості.

 

Сьогодні, купити глину бентоніт можна за вигідними цінами і високої якості. Для того, щоб замовити глину бентоніт, досить просто — необхідно тільки вказати кількість і оформити замовлення.

 

Переваги глини бетоніт.

 

Купуючи природний бентоніт, є можливість вирішити величезну кількість проблем. При цьому дуже важливо звернути свою увагу на той фактор, що його ціна є доступною і при цьому, ефект від природної глини є позитивним. Важливо звернути свою увагу на те, що зараз завдяки його універсальності і широкого спектру застосування, він просто незамінний. Найголовніше, це те, що станом на поточний момент, аналогів цій глині просто немає, вона дуже доступна, оскільки має природне походження і при цьому екологічно чиста.

 

 

:Форма випуску: в паперових пакетах масою 1 кг.