0000000000 Зелена лавка

Глід Колючий, 40 таб. Зменшення навантаження на серцевий м’яз.

44 грн

Склад: глід — 100 мг, калій аспарагинат — 75 мг, магній — 75 мг.

 

Глід Колючий- це комплексний препарат посиленої дії з екстрактом квітів, листя і плодів глоду і «вітамінами для серця» — калієм і магнієм.

Глід пригнічує дію ангіотензинперетворюючого ферменту (АПФ), що є основною речовиною, яка відповідає за звуження судин. Спільно з судинорозширювальною дією, створюються умови для м’якого зниження артеріального тиску і зменшення навантаження на серцевий м’яз.
Унікальний механізм глоду проявляється в розширенні великих судин, збільшенні функціонального обсягу серця, надання м’якого сечогінного ефекту і спазмолітичної дії. Такий широкий і виборчий спектр терапевтичної дії вказує на застосування плодів глоду для тривалої гіпотензивної терапії при гіпертензії різного генезу у вагітних, функціональних розладах серцевої діяльності, ангионеврозах, при проявах клімактеричного синдрому, при миготливій аритмії і пароксизмальної тахікардії.
Встановлено наявність речовин у гліді, які сприяють підвищенню чутливості серця до дії серцевих глікозідов. Поєднання протисклеротичної дії, і, властивостей здатних підсилювати кровообіг у вінцевих судинах серця, роблять препарати з плодів глоду актуальними при різних захворюваннях серцево-судинної системи у осіб похилого та старечого віку, як ефективного засобу для зняття неприємних відчуттів в області серця.
Найважливіше значення глоду полягає в його можливості профілактичного використання. Як універсальний серцевий засіб, глід забезпечує лікувальний ефект завдяки сукупності виявлених напрямків його різної фармакологічної дії, чого не можна домогтися при призначенні синтетичних серцевих препаратів.

 

Рекомендації до застосування:
— Надає тонізуючий вплив на серцевий м’яз;
— Підсилює кровообіг в коронарних судинах серця і судинах мозку, знімає спазми;
— Проявляє гіпотензивні властивості;
— Нормалізує показники згортання крові.

 

Спосіб застосування: по 1-2 таб. 2-3 рази в день після їжі.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів препарату, вагітність, лактація, діти до 12 років. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

 

Умови  зберігання: зберігати в сухому місці при температурі від + 5 ° С до + 20 ° С і відносній вологості не більше 85%.
Термін зберігання: 24 місяці.
Форма випуску: 40 таблеток по 0.5 г