0000000000 Зелена лавка

Гігієнічна рідина Віват, 100 мл. Унікальний, високоефективний гігієнічний і косметичний засіб.

160 грн

Віват — це унікальний, високоефективний гігієнічний і косметичний засіб, що володіє широким спектром антимікробної активності!

Віват — являє собою слабкий водний розчин неорганічних полімерних з’єднань, з додаванням натуральних ефірних масел. Приготовлений за біоенергоінформаційною технологією з використанням чистої води, володіє високим біоенергетичним потенціалом. Не містить спирт, не викликає роздратування шкірного покриву, не залишає плям на шкірі і одязі.

Віват — екологічно чистий і інформаційно активний препарат. Численні дослідження, проведені в інститутах і клініках Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Донецька та інших міст підтвердили, що Віват з успіхом застосовують при лікуванні шкіряно-венерологічних, гінекологічних, отоларингологічних, стоматологічних та інших захворювань, викликаних ураженнями слизових і шкірних покривів людини.

Віват за багатьма основними показниками перевершує вітчизняні та зарубіжні аналоги. Препарат запатентований, як засіб для лікування захворювань шкірних і слизових покривів. Технологія виготовлення препарату має «ноу-хау».

 

Показання і застосування:

Дрібні порізи і садини промити чистою водою. Зрошують з розпилювача (з відстані приблизно 10-15 см) розчином Віват 2-3 рази на день. При необхідності накривають чистою марлевою серветкою, змоченою Віват, і зміцнюють еластичним бинтом. При повторенні процедури присохлої серветка легко знімається, якщо її попередньо змочити водою.

Віват швидко загоює дрібні порізи і садини, оскільки володіє знезаражувальною, протизапальною і підсушуючою дією. Через відсутність дратівного ефекту добре сприймається дітьми.

 

Невеликі опіки 1 і 2 ступеня, обмороження, пролежні, гематоми.

Уражену ділянку промивають чистою водою, потім на неї накладають серветку, змочену Віват. Обробку роблять з періодичністю 3 — 4 рази на день, протягом 5-7 днів.

Швидко знімається больовий синдром, відчуття печіння, зникає почервоніння. Інтенсивно йде загоєння і регенерація шкіри, не утворюються рубці і пігментні плями.

 

Застосування в ЛОР практиці.

При гострих і хронічних тонзилітах, ангінах, при запаленні слизової під час ГРЗ і ГРВІ. Роблять впорскування Віват в зону гортані 1-2 разовим натисканням на голівку флакона 2-3 рази на день. Або полоскання горла свіжоприготованим водним розчином (2 мл ВІВАТ на 100 — 200 мл чистої води) 3-4 рази на день. При цьому швидко знімається больовий синдром, усувається неприємний запах.

При гаймориті і синуситах — промивання придаткових пазух носа водним розчином у розведенні 1: 100.

 

Захворювання сечостатевих шляхів.

Жінкам, які страждають хронічними і гострими формами БВ і грибкового кольпіту, рекомендують застосування примочок і спринцювань 2-3 рази на день водним розчином 1:50 протягом 5-7 днів. В ході лікування швидше зникають рясні виділення, свербіж і печіння, зменшується рихлість і набряклість стінок піхви, усувається специфічний, неприємний запах. Чоловікам, які страждають зовнішньою формою бактеріального або грибкового ураження, показані примочки таким же розчином 2-3 рази в день на 5-10 хвилин.

Розчин Віват в розведенні 1: 100 застосовують з гігієнічною метою.

 

Стоматити та інші захворювання слизової оболонки порожнини рота.

Полоскання порожнини рота розчином 1:50 3-4 рази на день або прикладання на уражену ділянку тампона з розчином Віват на 5-10 хвилин. З профілактичною метою полоскання рота розчином у розведенні 1: 100

 

Вугровий висип.

Вмите вологе обличчя протирати змоченим Віват тампоном 2 рази в день протягом 1-2 тижнів. Зменшуються виділення сальними залозами шкіри, відновлюється еластичність і тургор шкіри, різко зменшується або припиняється утворення нових гнійничкових висипань.

 

Висока пітливість.

Вогнища високої пітливості (стопи ніг, пахові западини, пахова область) після водних процедур зрошують ВІВАТом 2-3 рази на день протягом 7-10 днів. З 2-3 дня відзначається сухість і комфорт, зникнення запаху.

Алергічні висипання, герпес, ураження шкіри після укусів ос, бджіл та інших комах.

Уражені ділянки шкіри промити чистою водою. Накласти просочену Віватом серветку на вологу шкіру уражених ділянок тіла на 5-10 хвилин, або окропити їх розчином ВІВАТ.

Широкий спектр дії Віват дає йому право бути названим «аптечкою в одному флаконі» і бути необхідним засобом допомоги для кожної сім’ї

 

Протипоказання не виявлені.

Форма випуску: у полімерних флаконах об’ємом 100 мл з розпилювачем.

Термін придатності: 1 рік з дня виготовлення.