0000000000 Зелена лавка

Фарба Dabur VATIKA Naturals Чорна для волосся на основі натуральної хни.

129 грн

Склад: Lawsonia Inermis (хна), Indigofera Tinctoria (індігофер тінкторія), Gardenia jasminoides (гарденія жасмовидна), Salvia Officinalis (шавлія лікарська), Malva Sylvestris (мальва лісова), Carthamus Tinctorius (сафлор фарбувальний), Para Phynylene Diamine (р-фенілендіамін ), Citric asid (лимонна кислота), Barium Peroxide (перекис барію), Magnesium Carbonate (магнію карбонат).

 

Відбірна хна з плантацій Раджастана Індії, збагачена аюрведичними травами використовується для фарбування волосся. Для швидкості фарбування волосся і додання їм стійкого кольору в хну додані інгредієнти. Волосся фарбується в cяючий коричневий колір, а натуральні трави і хна, живлять і зміцнюють волосся по всій довжині, роблячи густим і пишним, а зачіску – об’ємною.

 

Вже після 2 — 3 застосувань хни з аюрведичними травами волосся зміцнюються, стає гладким, шовковистим, блискучим, набуває яскравий насичений колір. Відтінок найкраще підбирати максимально близький до Вашого кольору волосся.

 

Спосіб застосування: В залежності від довжини волосся потрібно від 50 до 500 г хни

 

Необхідна кількість хни залити гарячою водою не нижче 90 градусів. Ретельно змішати до сметаноподібного стану. Дати настоятися 10 хвилин і рівномірно нанести на попередньо вимиті і висушені волосся. Покрити волосся поліетиленовою шапочкою і обернути голову рушником. Фарбу тримати на волоссі 40 — 60 хвилин. Довше 60 хвилин фарбу тримати на волоссі не можна, так як в складі присутні хімічні інгредієнти! Чим довше тримати фарбу на волоссі, тим темніше виходить колір.

 

Після того, як час фарбування минув, слід ретельно промити волосся теплою проточною водою до тих пір, поки вода, що стікає з них, не стане абсолютно чистою.

 

Колір хни поглиблюється і встановлюється повністю на 3-й день після фарбування.

 

Обов’язково використовуйте вкладені рукавички, так як шкіра від хни забарвлюється і довго не змивається!

 

Після фарбування хною, не варто фарбувати волосся хімічними барвниками і піддавати їх хімічним процедурам (завивки або випрямлення).

 

Упаковка: 6 пакетиків по 10 гр. при покупці пачки + рукавички.

 

Виробник: Dabur Pvt. Ltd.