0000000000 Зелена лавка

Чага-березовий гриб, 90 табл. Панацея від недуг та пухлин.

70 грн

Склад: тіло березового гриба (чага).

 

Березовий гриб показує високу терапевтичну ефективність щодо хронічних захворювань, особливо, нейрогенної етіології. Застосування чаги покращує стан хворих, нормалізує функціональні показники, зменшує больові синдроми, знижує ризик розвитку поліпоз шлунку, що виникає на тлі гастриту. Чага здатна швидко і ефективно послаблювати біль, нормалізувати функції травлення, обмежувати вогнища запалення, прискорити загоєння ерозій і виразок, ушкоджень слизової оболонки, підвищувати захисні властивості слизових, в тому числі шлунку.

 

Чага, в терапевтичних дозах, надає тонізуючу дію на вегетативний відділ центральної нервової системи, що регулює серцево-судинну і дихальну систему. Під впливом чаги підвищується скорочувальна здатність міокарда і відновлюється робота серця і дихальний ритм.

 

Показання до застосування:

Чага рекомендується, як загальнозміцнюючий, симптоматичний засіб дієтичної корекції пухлинних захворювань, а також до раціону харчування при наступних станах та захворюваннях:

 

— Зронічні гастрити, в тому числі гіпоацидний, анацидних, виразкова хвороба шлунка і 12-палої кишки, дискінезія шлунково-кишкового тракту,  атонїя кишечнику, коліт з явищами атонії; поліпоз шлунка і кишечнику;

— Псоріаз (в комплексній терапії);

— Захворювання печінки і жовчовивідних шляхів, ДЖВП за гіпотонічним типом;

— Цукровий діабет в комплексній терапії;

— Злоякісні утворення різної локалізації (неоперабельні випадки — форми раку, а не піддаються хірургічного лікування (рак шлунку, кишечнику підшлункової залози, печінки, стравоходу, легенів, при локалізації пухлин в кістках, мозку, підшкірній клітковині).

 

Спосіб застосування: по 2 таблетки, запиваючи водою, 2-3 рази на день за 30 хв. до їжі.

Лікувально-профілактичний курс 8-12 тижнів.

Протипоказання: індивідуальна підвищена чутливість до компонентів продукту.

 

Строк придатності: 24 місяці.

Форма випуску: 90 табл.

Не є лікарським засобом.