0000000000 Зелена лавка

Бальзам косметичний Чорнокорінь Карпатський, 50 мл. Поліпшення активності м’язової системи.

0 грн

Склад: екстракти: кореня чорнокоріня, трави багна, кореня живокосту, трави кропиви, листя евкаліпту, кореня лопуха, кори верби білої, основа (масло оливкове, віск бджолиний, ланолін, вода з колоїдами срібла).

 

Чорнокорінь лікарський (Cyno-glossum officinale) (котяче мило, собачий язик). Сімейство бурачникові. При зовнішньому застосуванні чорнокорінь надає болезаспокійливу і протизапальну дію. Коріння прикладають до фурункулів, переломів (для зменшення болю і прискорення зрощення кісток). Відвар коренів у вигляді місцевих ванн, обмивань, примочок і компресів призначають для лікування забитих місць, переломів, ран, виразок, запальних процесів на шкірі.

Живокіст лікарський застосовується в народній медицині здавна. Ще воїни Стародавнього Риму застосовували живокіст для загоєння ран і зрощення кісток. Живокіст лікарський містить в собі цілий комплекс біологічно активних компонентів. Препарати з коренів живокосту мають сильну протизапальну, болезаспокійливу і протимікробну дію. Він активно стимулює утворення нових клітин, пошкоджених тканин, прискорюючи їх загоєння.

Трава кропиви, листя евкаліпта, коріння лопуха, кора верби білої покращують і підсилюють дію, як компоненти даного косметичного бальзаму.

 

Застосування: поліпшення активності м’язової системи, зменшення запалення при ревматичному, м’язовому і суглобових болях, при спазмах, ударах, синцях, для прискорення загоєння переломів і посилення циркуляції крові в кінцівках.

 

Спосіб застосування: бальзам наносити на ділянки шкіри 2-3 рази на добу. На ніч можна зробити пов’язку. Тривалість використання встановлюється індивідуально, але не більше 4-6 тижнів, після чого зробити перерву не менше 7 днів.

 

Протипоказано: особам з чутливістю до окремих компонентів рецептури.

Упаковка: пластиковий або скляний флакон ємністю 50 мл.