0000000000 Зелена лавка

Антитокс, 60 таб. Нормалізує діяльність печінки, нирок, шлунка.

47 грн

Склад: солянка холмова- 50 мг, плоди шипшини — 50 мг, трава звіробою — 50 мг, корінь лопуха — 50 мг.

 

Антитокс — нормалізує діяльність печінки, нирок, шлунка і шлунково-кишкового тракту, виводить шлаки, нормалізує кровообіг, підвищує опірність організму при інфекційних захворюваннях.

 

Солянка холмова є ефективним гепатопротектором необхідним для профілактики і лікування захворювань печінки, для захисту і відновлення клітин печінки при гострих і хронічних гепатитах А і В, жировий гепатоз різної етіології, лікарських та алкогольних інтоксикаціях, цирозі печінки. Солянка холмова стимулює виведення жовчі і запобігає утворенню жовчних каменів. Покращує секреторну і рухову функції шлунку, кишечнику, підтримує функції підшлункової залози.

 

Шипшина корисна для нормальної діяльності нирок, печінки, шлунку і шлунково-кишкового тракту, виводить шлаки, нормалізує кровообіг, підвищує опірність організму при інфекційних захворюваннях.

 

Звіробій знімає запальні процеси, спазми, підвищує жовчовиділення, прискорює виведення з організму різних токсинів і жовчних пігментів.

 

Корінь лопуха має унікальний склад. Завдяки вмісту в рослині полісахаридів (інулін), збільшується відкладення глікогену в печінці і поліпшується інсуліноутворююча функція підшлункової залози. Покращує роботу печінки, нирок, обмін речовин і засвоєння білка, нормалізує склад крові.

 

Показання до застосування:

-Гострі гепатити (переважно лікарські, токсичні, алкогольні);

-Хронічні, активні гепатити;

-Жировий гепатоз різної етіології;

-Хронічні холецистити.

 

Спосіб застосуванняпо 1-2 таблетки 2 рази на день під час їжі.

Курс прийому: 3-4 тижні. Рекомендується 2-3 рази на рік.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів препарату.

 

Умови зберігання: зберігати в сухому місці при температурі від + 5 ° С до + 20 ° С і відносній вологості не більше 85%.

Термін зберігання: 24 місяці.

Форма випуску: 60 таблеток по 0.5 г

Не є лікарським засобом.