0000000000 Зелена лавка

Акулячий хрящ, 30 капс. Здоров’я суглобів.

184 грн

Склад (1 капсули): глюкозаміну гідрохлорид — 250 мг, хондроітину сульфат — 100 мг, екстракт босвелії — 50 мг, екстракт куркуміну — 50 мг, мальтодекстрин, кальцію стеарат.

 

«Акулячий хрящ» — це біологічно активна добавка, основним компонентом якої виступає натуральний подрібнений хрящ акули. Акулячий хрящ добре переноситься, має яскраво виражену тонізуючу, загальнозміцнюючу і стимулюючу імунну дію.

 

Фармакологічні властивості:

Біоактивний комплес » Акулячий хрящ» розроблений для щоденної підтримки опорно-рухового апарату та ефективної профілактики захворювань суглобів.

Висока ефективність препарату обумовлена наявністю у складі двох основних складових — хондроітин та глюкозамін, які є основним будівельним матеріалом для тканин суглобів, зв’язок; а також рослинних екстрактів протизапальної та протинабрякової дії.

З віком, або при порушеннях обміну речовин у хрящовій та кістковій тканинах ( в  наслідок захворювань, травм, фізичних перевантажень) кількість потрібних речовин зменшується і функція суглобів порушується. Активні компоненти комплексу допомогають підтримувати нормальний стан суглобового хряща і гнучкість суглобів.

Капсули «Акулячий хрящ» застосовують при алергії, в тому числі і алергічних дерматозах, остеохондрозі, деяких очних і шкірних захворюваннях, як профілактичний і зміцнюючий засіб при ракових захворюваннях. Ефективні капсули також при геморої і виразковому коліті.

Він ефективний при лікуванні захворювань, пов’язаних з ослабленням імунітету, оскільки збільшує вироблення антитіл, які «борються» з «поганими клітинами» і різними вірусами. Крім того, він має протипухлинну активність.

 

Спосіб застосування: дорослим  по 1 капсулі 1-2 рази на день під час прийому їжі.

 

Термін вживання 30 днів. В подальшому необхідно проконсультуватися з лікарем.

Перед використанням препарату ви повинні проконсультуватися з лікарем. Дана інструкція із застосування наведена у вільному перекладі і призначена виключно для ознайомлення. Для отримання більш повної інформації просимо звертатися до анотації виробника.

 

Побічні ефекти: Не виявлено.

Протипоказання: Не рекомендується застосовувати дітям, вагітним жінкам, під час лактації, при наявності індивідуальної непереносимості препарату, при серцевих хворобах, а також в післяопераційний період.

 

Умови зберігання: зберігати при температурі від +5 до + 25 ° С і відносній вологості повітря не більше 75%, в оригінальній закритій упаковці, в сухому, недоступному для дітей місці. В процесі зберігання не піддавати вміст упаковки під прямим сонячним світлом.

 

Форми випуску: 30 капсул по 500 мг кожна.

Термін придатності 24 місяці.