0000000000 Зелена лавка

По Д’арко, 100 капс. Імуномодулятор, протигрибковий засіб.

600 грн

Склад (1 кап. По д’Арко (Tabebuia heptaphylla) — 500 мг.

 

Виготовлено з натуральних рослинних інгредієнтів.

 

Призначення:

Надає підтримку імунній системі

Володіє сильним антибактеріальним, антивірусним і вираженим протигрибковим ефектом

 

Опис:

Індіанці Бразилії століттями використовували внутрішню кору По д’Арко для лікування безлічі захворювань. Відомі також інші його назви — мурашиної дерево, «Lapacho», «Taheebo», «Tabebuia». Цінним вважається внутрішній шар кори рослини, що містить речовину лапахол, яка володіє імунокорегуючою, антибактеріальною і антигрибковою дією. Тому на відміну від інших дерев цього регіону на Tabebuia не ростуть гриби.

 

В даний час встановлено, що кора По д’Арко знижує больові симптоми, збільшує число еритроцитів в крові, ефективний при інфекційних і вірусних захворюваннях. Крім того, Pau d’Arco володіє протигрибковою дією.

 

Найбільш цікавими речовинами, виділеними з екстракту внутрішнього шару кори По д’Арко стали лапахол, бета-лапахол і ксілодін.

 

Офіційна медицина  зайнялася вивченням  д’Арко в другій половині ХХ століття. Було доведено, що препарати кори рослини мають імуномодулюючу дію. Антибактеріальну дію кори мурашиного дерева обумовлено лапахолом, який запобігає зростання і розмноження грампозитивних (наприклад, стафілококи і стрептококи) і грамнегативних (бруцели) мікроорганізмів. Противірусна активність обумовлена його властивістю пригнічувати ферментативні процеси, без яких не може відбуватися розмноження вірусів. Протигрибкові властивості пов’язані з наявністю ксілодіна, який в сукупності з лапахолом пригнічує ріст грибків в різних органах і тканинах. Відзначено придушення вірусу герпесу і навіть вірусу імунодефіциту людини. Показано, що кора мурашиного дерева проявляє також сильний знеболюючий засіб, має тонізуючі та антиоксидантні властивості.

 

Його застосовують при бактеріальних інфекціях, алергії, ревматизмі, гастриті, коліті, простатиті, запаленнях сечовивідної системи, анемії. Використання цієї добавки особливо корисно при кишковому і вагінальному кандидозі.

 

 

 

Спосіб застосування: 2 капсули 2 рази на день під час їжі.

 

Форма випуску: 100 капсул.

Термін придатності: 5 років.

 

Продукт пройшов гігієнічну експертизу і рекомендований МОЗ України.