0000000000 Зелена лавка

Вовконіг, 60 табл. Рослинний комплекс для нормалізації діяльності щитовидної залози.

230 грн

Склад: листя зюзника європейського, трава ламінарії цукрової, трава пустирника, кореневище моркви посівної.

 

Рослинний комплекс для нормалізації діяльності щитоподібної залози. Для зниження гіперфункції щитовидної залози при базедовій хворобі, для профілактики атеросклерозу, серцевих неврозів, викликаних гіперфункцією  щитоподібної  залози.

 

Дія фітозасобу:

Зюзник європейський має сечогінну і сильну заспокійливу дію, нормалізує діяльність щитоподібної залози, особливо при її підвищеній функції. Дані клінічних досліджень показують, що продукт трави зюзника європейського нормалізує підвищену діяльність  щитоподібної залози. Народна медицина рекомендує його при різних формах тиреотоксикозу, порушеннях ритму серця, пов’язаних з підвищеною функцією  щитоподібної  залози, а також при безсонні, при збудженому стані, при ендокардітах.

Ламінарія цукрова (морська капуста) — велика морська водорість з сімейства ламінарієвих. Завдяки вмісту йоду і вітамінів застосовується для терапії та профілактики атеросклерозу і зоба. Ламінарія — джерело органічного йоду, рослинних гормонів — аналогів гормонів  щитоподібної залози, вітамінів, органічних кислот і мінералів. Нормалізує роботу  щитоподібної залози, очищає організм від шлаків і токсинів.

Морква посівна є давнім народним протипухлинним засобом. Кореневище моркви посівної широко застосовують при авітамінозах, воно має легкий проносну дію, може регулювати вуглеводний обмін.

 

Рекомендації щодо застосування:

Сприяє нормалізації функцій  щитоподібної залози, особливо при її гіперфункції;

-Підвищує захисні сили організму;

-При базедовій хвороби (екзофтальмі), серцевих неврозах, викликаних гіперфункцією  щитоподібної залози.

 

Дозування і спосіб застосування: дорослим по 1-2 табл. два рази в день за 30 хвилин до їжі протягом 3-4 тижнів. Через 1 місяць, при необхідності, курс повторити. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем. До застосування фітозасобів рекомендується підходити індивідуально.

Поради щодо практичного застосування: в невеликих дозах можна приймати регулярно і при нормальній функції щитовидки. При зниженій функції  щитоподібної залози можна приймати по 2 табл. 3 рази на день. При підвищеній функції (тиреотоксикозі), приймати по 0,5-1 табл. 2-3 рази на день. Стежити за самопочуттям і масою тіла. Ні в якому разі самостійно не скасовувати призначені лікарем медикаменти.

Запобіжні заходи і протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і період лактації.

 

Форма випуску: 50 табл. по 500 мг.

Термін придатності: 24 місяці.